Cannasan HARMONY, 30 tobolek

Ůleva a bolest Duševní pohoda
Značka: Cannasan
575 Kč 475 Kč bez DPH 19 Kč / 1 ks
Skladem

Tobolky Cannasan HARMONY jsou přírodný doplňek stravy pro podporu celkové harmonizace organismu. Obsahují konopí, jmelí bílé, které podporuje imunitní systém a ostružiník maliník, který má vliv na vylučování vody z těla. 100% přírodní produkt, bez psychotropních účinků THC, bez umělých barviv, sladidel a konzervantů vhodný také pro vegetariány a vegany. Balení obsahuje 30 tobolek.

cannasan imuno ikony

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tobolky Cannasan HARMONY jsou přírodný doplňek stravy pro podporu celkové harmonizace organismu. Každá tobolka obsahuje kompozitní směsí extraktů, výluhů a hydrolátů získaných z pečlivě vybraných druhů léčivých rostlin, nerozpustné vlákniny, rostlinných olejů a konopí setého.

Jedinečná olejová směs pro podporu celkové harmonizace organismu obsahuje fullspektrum kanabinoidy z konopí CBD, CBG a dalších, které působí navzájem synergickém ůčinku a jejich pozitivní účinky se navzájem posilují.

Mimo jiné obsahuje směs léčivých bylin:

 • Jmelí bílé – antioxidant, který posiluje imunitu, srdce a krevní oběh, snižuje krevní tlak.
 • Ostružiník maliník - podporuje normální fuknkci trávení, vylučování přebytečné vody z organismu, pomáha při menstruaci, zmírňuje křeče a nepříjemné stavy, pomáhá také při menopauze. 
 • Rybíz černý - napomáhá udržovat normální stav kloubů a cévní soustavy.
 • Morušovník černý - významný antioxidant, napomáhá udržovat správnou hladinu glukózy v krvi a napomáhá také navodit pocit relaxace.
 • Ořešák královský - významný antioxidant se silnými antibiotickými účinky, napomáhá udržovat přirozenou hladinu lipidů v krvi, podporuje normální funkci ledvin a trávícího traktu.

A přírodních oleje:

 • Konopný olej - má protizánětlivé účinky, podporuje obranyschopnost, upravuje hladinu cholesterolu, udržuje normální hladinu glukózy v krvi, podporuje kardiovaskulární systém, činnost kloubů a svalů, je zdrojem omega-3 a omega-6 nenasycených mastných kyselin, má protirakovinné působení
 • Olej z hroznových jader - obsahuje vysoký podíl antioxidantů, má antibakteriální účinky, brání stárnutí buněk.
 • Olej z řepky olejky – významný zdroj omega-3 a - 6 nenasycených mastných kyselin.

Cannasan obsahuje také vlákninu z bylin, která je jemně rozemletá. Vláknina všeobecne pomáha při trávení při problémech se zácpou, nebo očiste organismu.

Cannasan se vyrábí za studena, bez následné pasterizace a zahřívání z certifikovaných odrůd konopí setého s obsahem maximálně 0,3% THC v sušine a bylin vypěstovaných přímo v České republice. Týmhe spůsobem ostanou všechny prospěšné látky z konopí a bylin zachována. Neobsahuje žádné konzervační látky, barviva či sladidla. Užívání je vhodné i také pro vegetariány a vegany.

Dávkování:

 • 1-2 tobolky denně. Skladujte na suchem a tmavem míste pří teplotě do 25°C. 

Složení:

 • Konopí seté (Cannabis sativa)
 • Konopný olej
 • Olej z hroznových jader (Vitis vinifera)
 • Olej z řepky olejky (Brassica napus)
 • Jmelí bílé (Viscum album)
 • Ostružiník maliník (Rubus idaeus)
 • Rybíz černý (Ribes nigrum)
 • Morušovník černý (Morus nigra)
 • Ořešák královský (Juglans regia)

UPOZORNĚNÍ: 

 • Doplňky stravy nenahrazují vyváženou stravu.
 • Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.
 • Skladujte na suchém, temném a chladném místě.
 • Skladujte mimo dosah dětí.

cannasan imuno ikony

Upozornení: Výše uvedené informace (připisované vlastnosti ve smyslu zabránění určité nemoci, schopnosti zmírnit ji nebo ji vyléčit) nejsou schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU a nelze tyto účinky považovat za schválené lékařské účinky, jde tedy o neschválené nepotvrzené tvrzení, přestože byly převzaty z odborné literatury a studií. Provozovatel upozorňuje, že nezodpovídá za špatné vyložení uvedených informací. 

Doplňkové parametry

Kategorie: CBD kapsle a pastilky
Váha: pod 68 kg, 68 kg - 90 kg, nad 90 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Cannasanu Pro s.r.o. věří, že v přírodě je cesta ke zdraví, životní harmonii a spokojenosti. Věří, že pokud respektujeme přírodu účinná pomoc může být dostupná pro každého, bez chemie. Tato nezlomná víra je dovedla až k výzkumu konopí setého. Po několika letech výzkumu vyvinuli receptury obsahující to nejlepší z konopí setého obohacené o extrakty z dalších bylin. Vše připraveno pomoci vám a vašim blízkým. Pri své práci se drží pravidla: „Empatie s člověkem, empatie s léčivou rostlinou, empatie s účinnou látkou.“

CANNASAN Pro s.r.o. je česká společnost, která se věnuje environmentální výzkumu rostlin s cílem co možná nejúplnějšího poznání jejich vlastností, použitelných při vývoji a výrobě nových látek a materiálů pro humánní i veterinární účely. Jejich výzkum se zaoberá působením různých rostlin v kombinaci s nepsychoaktivním konopím, za použití unikátních postupů přípravy. Receptury produktů jsou stavěny tak, aby u nich byl významný kurativní a ne pouze paliativní účinek. Zkoumájí základy vzniku zdravotního problému a na jeho úrovni potom pracují při jeho řešení. Vědeckému výzkumu účinků produktů Cannasan se zabývá Výzkumný ústav Cannasan.

Cannasan je jedinečná směs ze širokéhospektra látek z konopí (kanabinoidů CBD, CBG a daších) a bylin založená na synergickém ůčinku, kde se pozitivní účinky navzájem posilují. Představuje osvědčený a prověřený preparát na bázi konopí, bez psychogenních účinků, se standardizovaným obsahem účinných látek, určený zejména pro léčbu chronických chorob.

V Cannasanu si konopí pěstují na vlastních polích přímo v České republice, proto mohou dohlédnout na kvalitu od zasetí semen až po sklizeň. Produkty Cannasan jsou vyvinuty spolu s řadou odborných lékařů, vědců a laboratoří v ČR a vyrobeny z certifikovaných odrůd Cannabis Sativa. Tyto odrůdy podle směrnice EU obsahují maximálně 0,3% THC v sušině. Všechny složky jsou přírodního charakteru, bez umělých barviv a konzervantů. Užívání je vhodné i pro vegetariány a vegany.