Cannasan IMUNO, 30 tobolek

Ůleva a bolest
Značka: Cannasan
575 Kč 475 Kč bez DPH 19 Kč / 1 ks
Skladem

Tobolky Cannasan IMUNO jsou přírodní doplňek stravy pro podporu normální činnost imunitního systému. Obsahují konopí seté, přírodní vlákninu a léčivé byliny šalvěj lékařsku a smetánku lékařsku. 100% přírodní produkt, bez psychotropnních účinků THCneobsahuje žádné konzervační látky, barviva či sladidla. Užívání je vhodné i také pro vegetariány a vegany. Balení obsahuje 30 kapslí.

cannasan imuno ikony

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tobolky Cannasan IMUNO jsou přírodný doplňek stravy pronormální fungování imunitního systému. Každá tobolka obsahuje kompozitní směsí extraktů, výluhů a hydrolátů získaných z pečlivě vybraných druhů léčivých rostlin, nerozpustné vlákniny, rostlinných olejů a konopí setého.

Jedinečná olejová směs pro podporu celkové harmonizace organismu obsahuje fullspektrum kanabinoidy z konopí CBD, CBG a dalších, které působí navzájem synergickém ůčinku a jejich pozitivní účinky se navzájem posilují.

Mimo jiné obsahuje směs léčivých bylin:

 • Šalvěj lékařská napomáhá udržovat přirozenou obranyschopnost organismu, celkově zklidňuje a zmírňuje i nadměrné pocení (např. v menopauze).
 • Smetánka lékařská podporuje normální funkci močové a trávicí soustavy a žlučníku.

A přírodních oleje:

 • Konopný olej - má protizánětlivé účinky, podporuje obranyschopnost, upravuje hladinu cholesterolu, udržuje normální hladinu glukózy v krvi, podporuje kardiovaskulární systém, činnost kloubů a svalů, je zdrojem omega-3 a omega-6 nenasycených mastných kyselin, má protirakovinné působení
 • Olej z hroznových jader - obsahuje vysoký podíl antioxidantů, má antibakteriální účinky, brání stárnutí buněk.
 • Olej z řepky olejky – významný zdroj omega-3 a - 6 nenasycených mastných kyselin.

Cannasan obsahuje také vlákninu z bylin, která je jemně rozemletá. Vláknina všeobecne pomáha při trávení při problémech se zácpou, nebo očiste organismu.

Cannasan se vyrábí za studena, bez následné pasterizace a zahřívání z certifikovaných odrůd konopí setého s obsahem maximálně 0,3% THC v sušine a bylin vypěstovaných přímo v České republice. Týmhe spůsobem ostanou všechny prospěšné látky z konopí a bylin zachována. Neobsahuje žádné konzervační látky, barviva či sladidla. Užívání je vhodné i také pro vegetariány a vegany.

Účinky:

cannasan imuno účinky imunita trávení vylučováni

  Dávkování:

  • 1-2 tobolky denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny. Skladujte na suchém a tmavém míste při teplote do 25 °C

  Složení:

  • Konopný olej
  • Konopí
  • Olej z hroznových jader (Vitis vinifera)
  • Olej z řepky olejky (Brassica napus)
  • Rybíz černý (Ribes nigrum)
  • Smetanka lékařská (Taraxacum officinale)
  • Šalvěj lékařská (Salvia officinalis)
  • Buk lesní (Fagus sylvatica)
  • Slunečnice topinambur (Helianthus tuberosus)

  UPOZORNĚNÍ: 

  • Doplňky stravy nenahrazují vyváženou stravu.
  • Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.
  • Skladujte na suchém, temném a chladném místě.
  • Skladujte mimo dosah dětí.

  cannasan imuno ikony

  Upozornení: Výše uvedené informace (připisované vlastnosti ve smyslu zabránění určité nemoci, schopnosti zmírnit ji nebo ji vyléčit) nejsou schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU a nelze tyto účinky považovat za schválené lékařské účinky, jde tedy o neschválené nepotvrzené tvrzení, přestože byly převzaty z odborné literatury a studií. Provozovatel upozorňuje, že nezodpovídá za špatné vyložení uvedených informací.

  Doplňkové parametry

  Kategorie: CBD kapsle a pastilky
  Příznaky: Trávení, Imunita
  Účinek: Pomalý, Vnitřní
  Váha: pod 68 kg, 68 kg - 90 kg, nad 90 kg

  Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

  Nevyplňujte toto pole:

  Cannasanu Pro s.r.o. věří, že v přírodě je cesta ke zdraví, životní harmonii a spokojenosti. Věří, že pokud respektujeme přírodu účinná pomoc může být dostupná pro každého, bez chemie. Tato nezlomná víra je dovedla až k výzkumu konopí setého. Po několika letech výzkumu vyvinuli receptury obsahující to nejlepší z konopí setého obohacené o extrakty z dalších bylin. Vše připraveno pomoci vám a vašim blízkým. Pri své práci se drží pravidla: „Empatie s člověkem, empatie s léčivou rostlinou, empatie s účinnou látkou.“

  CANNASAN Pro s.r.o. je česká společnost, která se věnuje environmentální výzkumu rostlin s cílem co možná nejúplnějšího poznání jejich vlastností, použitelných při vývoji a výrobě nových látek a materiálů pro humánní i veterinární účely. Jejich výzkum se zaoberá působením různých rostlin v kombinaci s nepsychoaktivním konopím, za použití unikátních postupů přípravy. Receptury produktů jsou stavěny tak, aby u nich byl významný kurativní a ne pouze paliativní účinek. Zkoumájí základy vzniku zdravotního problému a na jeho úrovni potom pracují při jeho řešení. Vědeckému výzkumu účinků produktů Cannasan se zabývá Výzkumný ústav Cannasan.

  Cannasan je jedinečná směs ze širokéhospektra látek z konopí (kanabinoidů CBD, CBG a daších) a bylin založená na synergickém ůčinku, kde se pozitivní účinky navzájem posilují. Představuje osvědčený a prověřený preparát na bázi konopí, bez psychogenních účinků, se standardizovaným obsahem účinných látek, určený zejména pro léčbu chronických chorob.

  V Cannasanu si konopí pěstují na vlastních polích přímo v České republice, proto mohou dohlédnout na kvalitu od zasetí semen až po sklizeň. Produkty Cannasan jsou vyvinuty spolu s řadou odborných lékařů, vědců a laboratoří v ČR a vyrobeny z certifikovaných odrůd Cannabis Sativa. Tyto odrůdy podle směrnice EU obsahují maximálně 0,3% THC v sušině. Všechny složky jsou přírodního charakteru, bez umělých barviv a konzervantů. Užívání je vhodné i pro vegetariány a vegany.