Konopné Kapsle v kakaovem obalu

Duševní pohoda vocenik
Značka: Herbonia
1 100 Kč 957 Kč bez DPH 1 100 Kč / 1 ks
Skladem

Kanabidiol 1000 mg ( 6%) 
30 Ks
33 mg kanabidiol/ Kapsle  

Ručně vyráběné kapsle z organicky pěstovaného konopí a organického kakaového másla.  Každá kapsle obsahuje 33 mg kanabidiol a přirozeně se vyskytující fytokanabinoidy a terpeny. Konopné kapsle obsahují 6% fullspektrum kanabinoidov omega aminokyseliny 6 a 3, flavonoidy, chlorofyl a kakaové máslo. Tyto kapsle mají unikátní patentovaný vzorec, jsou vysoce efektivní, bez psychotropního vlivu na organismus.

ikony organicke konope, vstrebatelnost, rychly ucinek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každá kapsle obsahuje 33 mg kanabidiolu a přirozeně se vyskytující fytokanabinoidy a terpeny. Konopné kapsle obsahují 6% kanabinoidov, omega aminokyseliny 6 a 3, flavonoidy, chlorofyl a kakaové máslo. Tyto kapsle mají unikátní patentovaný vzorec, jsou vysoce efektivní, bez psychotropního vlivu na organismus. Kakaovy obal vydrží průchod žaludečními kyselinami a kapsle se rozloží až v tenkém střevě, které je imunitním a endokrinním centrem.

Kapsle jsou a velmi bohaté na fytokanabinoidy. Jsou účinnou pomůckou při zklidnění, relaxaci a lepším spánku, blokování bolesti či v boji proti rakovině, snižují napětí při svalových a jiných křečích. Poskytují i ​​mnoha dalších výhod, nemluvě o tom, že všechny ostatní kanabinoidy zmírňují zánětlivé procesy. 

Konopné kapsle dávkování:

  • Užívejte 1-2 kapsle denně 
  • 30 kapslí v 1 balení

Konopné kapsle složení:

  • Organické kakaové máslo (94%)
  • Surový organický konopný extrakt CO2 (6%)
  • Neaktivní složky: želatina

UPOZORNĚNÍ: 

  • Doplňky stravy nenahrazují vyváženou stravu
  • Nevhodné pro těhotné a kojící ženy
  • Skladujte na suchém, temném a chladném místě
  • Skladujte mimo dosah dětí

Výrobce: Herbonia
Jaurisova 515/4, Praha

Země původu: Litva
% Hlavní složky: 6% 

mceclip0-126

Upozornení: Výše uvedené informace (připisované vlastnosti ve smyslu zabránění určité nemoci, schopnosti zmírnit ji nebo ji vyléčit) nejsou schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU a nelze tyto účinky považovat za schválené lékařské účinky, jde tedy o neschválené nepotvrzené tvrzení, přestože byly převzaty z odborné literatury a studií. Provozovatel upozorňuje, že nezodpovídá za špatné vyložení uvedených informací.

Doplňkové parametry

Kategorie: Léčivé houby a konopí v kapslích
Hmotnost: 0.036 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Název značky Herbonia (od slova herb - bylina) už samotný napovídá o jejím původu a obsahu. Jinými slovy se dá i říci "pokud se setká příroda s vědou a vášeň s ambicí pomáhat, stává se práce posláním či hlasem matky přírody."

Kvalitní CBD produkty

V produktech od Herbonie jsme se v léčivých olejích či mastech snažili ukrýt kousek čisté přírody. Za logem kapky Herbonie stojí řada švýcarských odborníků na konopné a přírodní léčiva a tak se v každé lahvičce nachází extrakt vyrobený z květů a listů konopí bez filtrace či umělých látek. Vytvořili jsme dokonalé a chráněné prostředí pro růst a rozmach našich rostlin a tak ručíme za to, že se k Vám dostanou kvalitní produkty, které budou příjemným přínosem pro Vaše tělo, mysl či celkovou pohodu.

Kromě kvality našich výrobků ručí za vhodnost užívání naše ambulance chronické bolesti ALGMED s.r.o., kterou vede odborná lékařka na anesteziologii a algeziológii či odborníci v oblasti sportu a výživy.