Doprava zdarma od 1 200 CZK
Zákaznická podpora:+420 777 428 434info@herbonia.cz
Měna
CZK

Přírodní péče o pleť. Krásná pokožka díky konopí.

Mít krásnou pokožku je snem každé ženy. Zdravě vypadající pokožka a dobrý vzhled je první, čeho si okolí všimne. Pokud dobře vypadáme, dobře se i cítíme a vyzařuje z nás sebevědomí. Problém je v tom, že dnes na nás kromě nezdravého životního stylu a stresu denně útočí i vnější vlivy. Patří sem znečištěné ovzduší, nesprávná péče či příliš mnoho chemie nebo líčidel. Takto zatížená pokožka nemůže dýchat a začnou na ní vznikat různé záněty. Dalším faktorem, který ovlivňuje pokožku je proces stárnutí. Jak tedy dopomoci k tomu, abychom se ve své kůži cítili dobře v každém věku? 

#showmore#

Krásna pokožka pomocí konopí

Stav našeho vnitřního zdraví se vždy odrazí i na stavu pokožky. Při péči o zdraví nám tedy může dopomoci správný výběr přírodních doplňků a o péči krásy zvenčí zase vhodný výběr kosmetiky. Vždyť bylinky se již od pradávna hojně využívaly při léčení různých chorob.

Mnohé starověké civilizace připisovaly rostlinným esencím duchovní, ba až nadpřirozené síly. Není těžké tomu uvěřit, vezmeme-li v úvahu, že některé rostliny mají vlastnosti, které dopomáhají lepšímu myšlení. Sumerové, Asyřané, Babyloňané a Egypťané byli odborníky na používání řady rostlin, které se i dnes používají v přírodní formě pro přípravu mastí nebo esenciálních olejů. A konopí je jednou z nich.

Výhody  přírodní konopné kosmetiky 

Látky obsažené v konopném oleji stimuluje obnovu buněk, zpomaluje procesy stárnutí a zklidňuje i zanícenou pokožku postiženou psoriázou či dermatitidou. Semena z konopí obsahují spoustu nenasycených, esenciálních mastných kyselin, které vážou hodně vody a tím pokožku dostatečně hydratují. Proto se konopná kosmetika stává i vhodným prostředkem k vyhlazení vrásek. Používáním konopné kosmetiky pleti pomůžete:

  • zbavit se pocitu svědění
  • obnovit přirozenou bariéru kůže
  • podpořit přirozenou regeneraci pokožky
  • předcházet zánětlivým procesům

Tip: určitě se u nás poohlédněte i po výhodných balíčcích

 

9 položek celkem
Herbonia peeling
300 Kč bez DPH
363 Kč / ks
483
Herbonia telovemlieko
300 Kč bez DPH
363 Kč / ks
480
Herbonia kondicioner
300 Kč bez DPH
363 Kč / ks
474
Herbonia sampon
300 Kč bez DPH
363 Kč / ks
471
Herbonia Lubrikacny gel
200 Kč bez DPH
242 Kč / ks
468
Herbonia balzam
140 Kč bez DPH
169 Kč / ks
599

 

 

Průvodce

Pro koho jsou vhodné konopné produkty?

Konopné produkty mají opravdu široké množství benefitů od uklidňujících účinků přes uvolnění až po regeneraci. Najděte produkt, který by byl nejvhodnější pro vaše potřeby. Rozklikněte některou z kategorií a zjistěte více. Nebo využijte pomocníka, který vám najde ideální řešení.

Bez konzervantů
100% přírodní produkty
Laboratorně testováno
Vyrobeno na Slovensku