O nás

V roce 2013 jsme založili v Košicích ambulanci Algmed s. r. o. zaměřenou na léčbu bolestí. V ambulanci působí lékaři kvalifikovaní v oboru anesteziologie a intenzivní medicíny spolu s anesteziologickou sestrou. 

S léčebným potenciálem konopí jsme se v posledních letech čím dál tím více setkávali na odborných konferencích. Začali jsme se proto touto problematikou zabývat do hloubky a zjistili jsme, že látky obsažené v konopí mohou mít celou řadu pozitivních dopadů při léčbě a tlumení bolesti. Z toho důvodu jsme se rozhodli v roce 2019 spustit online e-shop zaměřený na kvalitní produkty s CBD.

Maximálně dbáme na kvalitu a bezpečnost nabízených přípravků. Na herbonia.cz najdete pouze certifikované produkty evropského původu.

Díky našemu odbornému zázemí jsme Vám schopni nejen pomoci s výběrem vhodného produktu, ale také Vám poskytnout odbornou konzultaci.

Za vedení ambulance a dohlížení vhodnosti užívání CBD olejů či jiných produktů z našeho eshopu odpovídá lékařka, zakladatelka a odborný garant MUDr. Daniela Ogurčáková, která  je členkou Výboru společnosti pro léčbu bolesti. Od roku 2006 se věnuje léčení chronické bolesti, kterou řeší léčením pomocí konopí.

coursera certifikat

certifikat