O nás

V roce 2013 jsme založili v Košicích ambulanci Algmed s. r. o. zaměřenou na léčbu bolestí. V ambulanci působí lékaři kvalifikovaní v oboru anesteziologie a intenzivní medicíny spolu s anesteziologickou sestrou. 

S léčebným potenciálem konopí jsme se v posledních letech čím dál tím více setkávali na odborných konferencích. Začali jsme se proto touto problematikou zabývat do hloubky a zjistili jsme, že látky obsažené v konopí mohou mít celou řadu pozitivních dopadů při léčbě a tlumení bolesti. Z toho důvodu jsme se rozhodli v roce 2019 rozhodli představit naši značku kvalitních CBD  produktov - Herbonia

Maximálně dbáme na kvalitu a bezpečnost nabízených přípravků. Na herbonia.cz najdete pouze certifikované produkty evropského původu.

Díky našemu odbornému zázemí jsme Vám schopni nejen pomoci s výběrem vhodného produktu, ale také Vám poskytnout odbornou konzultaci.

Za vedení ambulance a dohlížení vhodnosti užívání CBD olejů či jiných produktů z našeho eshopu odpovídá lékařka, zakladatelka a odborný garant MUDr. Daniela Ogurčáková, která  je členkou Výboru společnosti pro léčbu bolesti. Od roku 2006 se věnuje léčení chronické bolesti, kterou řeší léčením pomocí konopí.

coursera certifikat

certifikat 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení