O nás

V roce 2006 jsme založili v Košicích ambulanci pro léčbu chronické bolesti Algmed s. r. o. zaměřenou na léčbu bolestí. V ambulanci působí lékaři kvalifikovaní v oboru algeziolóvgie a anesteziologie a intenzivní medicíny spolu s algeziologickou sestrou. 

S léčebným potenciálem konopí jsme se v posledních letech čím dál tím více setkávali na odborných konferencích. Začali jsme se proto touto problematikou zabývat do hloubky a zjistili jsme, že látky obsažené v konopí mohou mít celou řadu pozitivních dopadů při léčbě a tlumení bolesti. Z toho důvodu jsme se rozhodli v roce 2019 rozhodli představit naši značku kvalitních CBD  produktov - Herbonia

Maximálně dbáme na kvalitu a bezpečnost nabízených přípravků. Na herbonia.cz najdete pouze certifikované produkty evropského původu.

Díky našemu odbornému zázemí jsme Vám schopni nejen pomoci s výběrem vhodného produktu, ale také Vám poskytnout odbornou konzultaci.

Za vedení ambulance a dohlížení vhodnosti užívání CBD olejů či jiných produktů z našeho eshopu odpovídá lékařka, zakladatelka a odborný garant MUDr. Daniela Ogurčáková, která  je členkou Výboru slovenské společnosti pro stúdium a léčbu bolesti. Od roku 1998 se věnuje léčení chronické bolesti, kterou v současností řeší léčením pomocí konopí.

Screenshot 2023-02-02 at 22.28.03

 

certifikat