Doprava zdarma od 1 200 CZK!
Zákaznická podpora:+420 777 428 434info@herbonia.cz
Měna
CZK

Odpovědnost za obsahovou stránku

MUDr. Daniela Ogurčáková - Odborný garant

Lékařskou fakultu UPJŠ v Košicích ukončila r. 1990. Od ukončení studia pracovala na Oddělení anesteziologie a intenzivní medicíny v 1. soukromé nemocnici Košice - Šaca. V roce 1996 absolvovala I. atestaci a r. 2001 II. atestaci v oboru Anesteziologie a intenzivní medicína. Od roku 1999 se věnuje léčbě akutní a chronické bolesti, r. 2005 úspěšně provedla subšpecializačnú zkoušku v oboru Algeziológie.

Je členkou České společnosti pro studium a léčbu bolesti a také České společnosti anestezie a intenzivní medicíny. Od roku 2006 se věnuje léčení chronické bolesti, kterou řeší léčením pomocí konopí.

 
mceclip0-150

 

Bc. Mariana Absolon - Autor 

Po absolvování střední školy pro obchod a turismus pokračovala kvůli zájmu o kultury ve studiu kulturní a sociální antropologie na Univerzitě Konstantina Filozofa v Nitře.

Po ukončení studia antropologie se rozhodla zdokonalit v učení jazyků, které zavŕšila závěrečnou zkouškou v jazykové škole ve Frankfurtu nad Mohanem. Během pobytu v cizině získala možnost poznat nové kultury, rozmanitost zvyků a jejich tradiční, světové kuchyně. Zájem o vaření a vedení zdravého životního stylu následně rozšířila školením poradce pro výživu, které se končilo závěrečnou zkouškou a získáním certifikátu.

Zkušenosti s prací s lidmi nabyla v zaměstnáních v oblasti turismu a sociální práci i v oblasti zdraví při administrativní práci u dětského neurologa a dermatologa. Své znalosti neustále rozšiřuje, protože se ráda vzdělává, čte a cestuje. Své poznatky v oblasti medicínské marihuany rozšířila absolvováním přednášek a cvičení.

Ve volném čase se aktivně věnuje fitness, meditaci, zahradničení a józe, která je nejen o těle ale i o mysli. Zajímá se o ajurvédu, Tai Chi a východní filozofii, která upozorňuje na důležitou harmonii těla i duše.


mceclip1-18