Doprava nad 1200 Kč zdarma.
Zákaznická podpora:+420 777 428 434info@herbonia.cz
Měna
CZK

Výhodný balíček Den a Noc

Značka: Herbonia
2 678 Kč 2 329 Kč bez DPH 2 678 Kč / 1 ks
Skladem

Balíček obsahuje: 
20% Konopný Olej pro Energii, 10 ml 
20% Konopný Olej pro Večerní relax, 10 ml

Vyskoušejte výhodný balíček den a noc, ktorý obsahuje 20% Konopný Olej pro Energii, 10 ml a 20% Konopný Olej pro Večerní relax, 10 ml. S 20% konopným olejem pro energii, 10 ml  zvládnete i náročnější den. Tenhle konopný olej je obohacený o méně známý kanabinoid kanabichromén, který díky svému složení se postará o dobré naladění a úspěšný start dne. Olej je velmi vhodný a nápomocný při sportu nebo když je třeba se soustředit. Po aktivním dni je vítané se dobře vyspat, protože také spánek je pro zdraví velmi důležitý. Náš 20% olej pro večerní relax, 10 ml s obsahem kanabidiol a CBN Vám v tom pomůže. 

mceclip0-116

Detailní informace

Bez konzervantů
100% přírodní produkty
Laboratorně testováno
Vyrobeno na Slovensku

Detailní popis produktu

Začnete svůj den pozitivně a s energií. S 20% olejem pro Energii, 10 ml  zvládnete i náročnější den. Konopný olej obohacený o kanabichromén což je méně známý kanabinoid se postará o dobré naladění a úspěšný start dne. Velmi nápomocný je také olej při sportu nebo když je třeba se více soustředit. 

Spánek je pro zdraví také velmi důležitý. Proto tenhle balíček obsahuje také 20% konopný olej pro večerní relax, 10 ml. Olej Vám pomůže se večer sklidniť a uvolnit před spánkem. Organismus se tak regeneruje a oddychuje po náročnem dni.

Použití:

  • 1–2 krát denně podle potřeby.
  • Před použitím protřepejte.
  • Nakapejte 5 kapek a počkejte 60 sekund než se olej rozpustí 

Složení:

  • 20% Konopný olej pro energii: 80% Extra panenský kokosový olej,10% kanabidiol izolát, 10%kanabichromén izolát. Může obsahovat stopové množství cannabigerol, cannabinol, cannabichromene.
  • 20% Konopný olej pro večerní relax: 80% Extra panenský kokosový olej,10% kanabidiol izolát, 10%cannabinol izolát. Může obsahovat stopové množství cannabigerol, cannabinol, cannabichromene.

UPOZORNĚNÍ:

  • Skladujte na suchém, tmavém a chladném místě
  • Skladujte mimo dosah dětí
  • Spotřebujte do 3 měsíců od otevření
  • Výrobek není určen ke konzumaci

Výrobce: Herbonia
Jaurisova 515/4, Praha

Země původu: Švýcarsko
% Hlavní složky:10% kanabidiol + 10%cannabichromene izolát, 10% kanabidiol + 10%cannabinol

cbg olej ikony

Upozornení: Výše uvedené informace (připisované vlastnosti ve smyslu zabránění určité nemoci, schopnosti zmírnit ji nebo ji vyléčit) nejsou schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU a nelze tyto účinky považovat za schválené lékařské účinky, jde tedy o neschválené nepotvrzené tvrzení, přestože byly převzaty z odborné literatury a studií. Provozovatel upozorňuje, že nezodpovídá za špatné vyložení uvedených informací.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Název značky Herbonia (od slova herb - bylina) už samotný napovídá o jejím původu a obsahu. Jinými slovy se dá i říci "pokud se setká příroda s vědou a vášeň s ambicí pomáhat, stává se práce posláním či hlasem matky přírody."

Kvalitní CBD produkty

V produktech od Herbonie jsme se v léčivých olejích či mastech snažili ukrýt kousek čisté přírody. Za logem kapky Herbonie stojí řada švýcarských odborníků na konopné a přírodní léčiva a tak se v každé lahvičce nachází extrakt vyrobený z květů a listů konopí bez filtrace či umělých látek. Vytvořili jsme dokonalé a chráněné prostředí pro růst a rozmach našich rostlin a tak ručíme za to, že se k Vám dostanou kvalitní produkty, které budou příjemným přínosem pro Vaše tělo, mysl či celkovou pohodu.

Kromě kvality našich výrobků ručí za vhodnost užívání naše ambulance chronické bolesti ALGMED s.r.o., kterou vede odborná lékařka na anesteziologii a algeziológii či odborníci v oblasti sportu a výživy.