Doprava nad 1200 Kč zdarma.
Zákaznická podpora:+420 777 428 434info@herbonia.cz
Měna
CZK

Konopný Olej VITALITA

Značka: Herbonia
1 747 Kč 1 519 Kč bez DPH
Skladem

Konopný Olej VITALITA, 500 mg kanabidiol + 500 mg kanabigerol + 500 mg kanabinol + 500 mg kanadichróman, (20%), 10 ml

Kanabinoidy nabitý konopný olej značky HERBONIA je připraven z čistého spektra extraktu rostliny Cannabis Sativa. Skladba vhodně namíchaných kanabinoidů poskytuje vitální podporu celému organismu. Ideální pro ty, kteří chtějí navodit rovnováhu v náročných dnech a úspěšně zatočit se stresem. Tento olej Vás nakopne elánem!

ikony nesposobuje zavislost organicke konope vnutorny ucinok

Detailní informace

Bez konzervantů
100% přírodní produkty
Laboratorně testováno
Vyrobeno na Slovensku

Detailní popis produktu

Konopný Olej VITALITA, kanabidiol+kanabigerol+kanabinol+kanadichróman, (20%), 10 ml

S tímto umně namíchaným olejem si pomůžete pozvednout nebo zlepšit svou náladu a energii. Kanabinoidy obsažené v tomto oleji jsou známé pro množství výhod relaxaci, uvolnení, zlepšení nálady. Širokospektrální produkt obsahuje kombinace kanabinoidů, které působí vzájemně synergicky a vytvářejí takzvaný doprovodný efekt. Díky tomuto efektu se jednotlivé účinky kanabinoidů zesilují čímž se dosahuje výraznější výsledek jejich působení.  

 Použití:

 • 1–2 krát denně podle potřeby.
 • Před použitím protřepejte.
 • Nakapejte 5 kapek a počkejte 60 sekund než se olej rozpustí 

Složení:

 • 80% Extra panenský kokosový olej,
 • 5% kanabidiol izolát
 • 5% kanabigerol izolát
 • 5%kanabinol izolát
 • 5% kanadichróman izolát

UPOZORNĚNÍ:

 • Skladujte na suchém, tmavém a chladném místě
 • Skladujte mimo dosah dětí
 • Spotřebujte do 3 měsíců od otevření
 • Výrobek není určen ke konzumaci

Výrobce: Herbonia
Jaurisova 515/4, Praha
Země původu: Švýcarsko
% Hlavní složky: 5% kanabidiol + 5% kanadichrómen + 5% kanabigerol + 5%kanabinol

mceclip0-100

Upozornení: Výše uvedené informace (připisované vlastnosti ve smyslu zabránění určité nemoci, schopnosti zmírnit ji nebo ji vyléčit) nejsou schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU a nelze tyto účinky považovat za schválené lékařské účinky, jde tedy o neschválené nepotvrzené tvrzení, přestože byly převzaty z odborné literatury a studií. Provozovatel upozorňuje, že nezodpovídá za špatné vyložení uvedených informací.

Doplňkové parametry

Kategorie: Konopné oleje
Hmotnost: 0.04 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Název značky Herbonia (od slova herb - bylina) už samotný napovídá o jejím původu a obsahu. Jinými slovy se dá i říci "pokud se setká příroda s vědou a vášeň s ambicí pomáhat, stává se práce posláním či hlasem matky přírody."

Kvalitní CBD produkty

V produktech od Herbonie jsme se v léčivých olejích či mastech snažili ukrýt kousek čisté přírody. Za logem kapky Herbonie stojí řada švýcarských odborníků na konopné a přírodní léčiva a tak se v každé lahvičce nachází extrakt vyrobený z květů a listů konopí bez filtrace či umělých látek. Vytvořili jsme dokonalé a chráněné prostředí pro růst a rozmach našich rostlin a tak ručíme za to, že se k Vám dostanou kvalitní produkty, které budou příjemným přínosem pro Vaše tělo, mysl či celkovou pohodu.

Kromě kvality našich výrobků ručí za vhodnost užívání naše ambulance chronické bolesti ALGMED s.r.o., kterou vede odborná lékařka na anesteziologii a algeziológii či odborníci v oblasti sportu a výživy.