Výhodný balíček Soustředění a Energie

Značka: Herbonia
1 888 Kč 1 560 Kč bez DPH 1 888 Kč / 1 ks
Skladem

Balíček obsahuje:
20% Konopný Olej pro Energii
Konopné zázvorové pastilky 

Vykročit do nového dne tou správnou nohou je velmi důležité. Jako se vraví: ráno robí den. S 20% Konopným olejem pro Energii, 10 ml, který obsahuje extrakt z konope zvládnete i náročnější den. Ručně vyrobené zázvorové konopné pastilky z konopné směsi bez cukru s obsahem fullspektrum fytokanabinoidů a terpeny se skvěle doplňují s olejem a přispívají k podpoře energie a imunity, soustředění, lepšímu dýchání.

ikony nesposobuje zavislost organicke konope vnutorny ucinok

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vykročit do nového dne tou správnou nohou je velmi důležité. Jako se vraví: ráno robí den. S 20% Konopným olejem pro Energii, 10 ml zvládnete i náročnější den. Olej je obohacený o kanabidiol a kanabichromén se postará o dobré naladění a úspěšný start dne. Pomáha při zvýšené telesné aktivite nebo při práci, když je třeba se soustředit.

Ručně vyrobené konopné pastilky z konopné směsi bez cukru s obsahem fullspektrum fytokanabinoidů a terpeny se skvěle doplňují s olejem a přispívají k podpoře energie a imunity, soustředění, lepšímu dýchání. Konopné zázvorové pastilky obsahují 60 mg kanabidiolu, 40 ks.

Dávkování:

  • 20% Konopný olej pro Energii, 10 ml: Užívejte 1–2 krát denně podle potřeby. Před použitím protřepejte. Nakapejte 5 kapek a počkejte 60 sekund než se olej rozpustí 
  • Pastilky: Doplněk stravy. Užívejte 1 - 3 pastilky 3 krát denně dle potřeby. Nepřekračujte doporučené denní dávkovaní. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě. Uchovávejte mimo dosah slunečního záření a tepla.

Složení:

  • Pastilky: Ručně zbíraná konopná směs, extrakt zázvoru, izomalt uhlík z rostlinné suroviny E153, kyselina karmínová E120, kyselina citrónová E330 *, * přírodní aroma
  • 20% Konopný Denní Olej: 80% Extra panenský kokosový olej,10% kanabidiol izolát,10%kanabichromén izolát. 

UPOZORNĚNÍ:

  • Skladujte na suchém, tmavém a chladném místě
  • Skladujte mimo dosah dětí
  • Spotřebujte do 3 měsíců od otevření
  • Výrobek není určen ke konzumaci.

Výrobce: Herbonia
Jaurisova 515/4, Praha
Země původu: Švýcarsko
% Hlavní složky: 10% kanabidiol + 10%kanabichromén

cbg olej ikony

Upozornení: Výše uvedené informace (připisované vlastnosti ve smyslu zabránění určité nemoci, schoposti zmírnit ji nebo ji vyléčit) nejsou schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU a nelze tyto účinky považovat za schválené lékařské účinky, jde tedy o neschválené nepotvrzené tvrzení, přestože byly převzaty z odborné literatury a studií. Provozovatel upozorňuje, že nezodpovídá za špatné vyložení uvedených informací.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Název značky Herbonia (od slova herb - bylina) už samotný napovídá o jejím původu a obsahu. Jinými slovy se dá i říci "pokud se setká příroda s vědou a vášeň s ambicí pomáhat, stává se práce posláním či hlasem matky přírody."

Kvalitní CBD produkty

V produktech od Herbonie jsme se v léčivých olejích či mastech snažili ukrýt kousek čisté přírody. Za logem kapky Herbonie stojí řada švýcarských odborníků na konopné a přírodní léčiva a tak se v každé lahvičce nachází extrakt vyrobený z květů a listů konopí bez filtrace či umělých látek. Vytvořili jsme dokonalé a chráněné prostředí pro růst a rozmach našich rostlin a tak ručíme za to, že se k Vám dostanou kvalitní produkty, které budou příjemným přínosem pro Vaše tělo, mysl či celkovou pohodu.

Kromě kvality našich výrobků ručí za vhodnost užívání naše ambulance chronické bolesti ALGMED s.r.o., kterou vede odborná lékařka na anesteziologii a algeziológii či odborníci v oblasti sportu a výživy.